bayan masoz


Sohbete giriş yapamıyorsanız bilgisayarınıza java kurmanızı öneririz.
Dilerseniz paylaşımlarımızı Facebook Sayfamızdan takip edebilirsiniz.
Yada Twitter Sayfamızdan bizleri takip edebilirsiniz.
SitemiziSık Kullanılanlara ekleyebilirsiniz
Galatasaray’dan Beşiktaş’a Arena cevabı! www.Sohbeticimizde.com
20.07.2024
0 Yorum
2617 Okundu

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Refik Arkan, Beşiktaş’ın Türk Telekom Arena’da oynama isteği hakkında açıklamalarda bulundu.
Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Refik Arkan, Beşiktaş’ın önümüzdeki sezon Türk Telekom Arena’da oynamak istediği yönündeki haberler hakkında Fatih Şamlıoğlu’na açıklamalarda bulundu.
Beşiktaş Başkanı Fikret Ormanı’nın Ünal Aysal’dan randevu aldığı konusunda çıkan haberlerin asılsız olduğunu dile getiren Arkan, Beşiktaş cephesinden Galatasaray Kulübü’ne şu ana kadar ulaşan tek bir başvurunun olmadığını dile getirdi.
“ÖNCE KENDİ ŞARTLARIMIZI DEĞERLENDİRECEĞİZ”
İnönü Stadı’nın yapımı sırasında Beşiktaş’a yardımcı olabileceklerinin sinyalini veren Arkan, “Beşiktaş Kulübü şu ana kadar Galatasaray Kulübü’ne tek bir başvuru yapmadı. “Beşiktaş, Galatasaray’a başvurmuş, Galatasaray da istememiş” şeklinde basında çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor. Biz, tabii ki Beşiktaş’a yardımcı olmak isteriz ancak burada öncelikle bize bir başvurunun olması ve ardından da bizim kendi şartlarımızı değerlendirmemiz gerekir.” dedi.
“BAŞVURU GELİRSE ŞARTLARA BAKACAĞIZ”
Beşiktaş Kulübü’nden bir başvuru olması halinde bu talebi değerlendirebileceklerini belirten Arkan, “Beşiktaş, Türk Telekom Arena’da oynamak isterse; biz de programımıza bakacağız ve bir karara varacağız. Ancak burada önemli olan Galatasaray Kulübü’nün kendi programını öncelikli olarak gözden geçirmesidir. Programa bakarız, Arena’da bir organizasyon var mı, yok mu ya da bizim planımıza uygun mu diye. Daha sonra bir karara varırız ve Türkiye Futbol Federasyonu ile de bir araya geliriz.” ifadelerini kullandı.
Israrlı bir şekilde Beşiktaş Kulübü’nden şu ana kadar Galatasaray’a bir başvuru olmadığını dile getiren Refik Arkan’ın yanı sıra Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar da, siyah-beyazlı kulübün önümüzdeki sezonki maçlarını Türk Telekom Arena’da oynama isteğine sıcak bakabileceklerini ve bundan bir sakınca görmediklerini dile getirdi.

Etiketler:
Benzer Haberler